13.-15. februārī sākumskolā AMATNIECĪBAS projekts

13.-15. februārī sākumskolā AMATNIECĪBAS projekts

No 13. – 15. februārim mūsu ierasto ikdienas ritmu pārtrauks Amatniecības projekts. Līdzīgi kā pagājušogad, trīs dienas bērni iepazīs dažādus amatus. Pērn bērni darbojās ar koku un mālu, mācījās tamborēt un gatavot ēst. Šogad mūsu materiāli būs stikls un āda. Veiklību pārbaudīsim izšujot, bet vēderpriekiem gatavosim ēst atkal, ko gardu.

Otrdien un trešdien pie mums ciemosies dažādi amatu meistari. Lolita Šelvaha iepazīstinās ar izšūšanas mākslu, māksliniece un dizainere Ieva Strazdiņa stāstīs par vitrāžu veidošanu un darbu ar stiklu. Būs arī praktiskas nodarbības, kuras vadīs 5. Stāva skolotājas un amatnieki. Apstrādāt ādu mums palīdzēs Agrita Krieviņa, iepazīt stiklu mums mācīs Jana Kovaļevska, savukārt ar ēst gatavošanu un izšūšanu palīdzēsim tikt galā mēs: Dace, Janīna, Zane, Iveta, Santa, Kristina un Liene.

                Ceturtdien visas trīs klases brauks ekskursijās. Bet par to jau vairāk varēsiet lasīt bērnu dienasgrāmatās!

Lai mums visiem radoša un iespaidiem bagāta nedēļa!

Sākumskolas vārdā,

Liene

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>