Sākumskolā realizēsim Eiropas Sociālā fonda projektu

Sākumskolā realizēsim Eiropas Sociālā fonda projektu

Sākumskolā realizēsim Eiropas Sociālā fonda projektu

“Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai”

 

Ar janvāri mūsu sākumskolā realizēsim Eiropas Sociālā fonda projektu “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai”. Projekta mērķis ir nodrošināt Latvijas izglītības pakalpojumu daudzveidību, kas balstīti uz individuālās mācību pieejas attīstību un ieviešanu vispārējās izglītības iestādēs, tādējādi uzlabojot izglītojamo kompetences un mācību sasniegumus.

Projektā iesaistītas 7 Jūrmalas skolas un viena no tām ir tieši JAS. Projektā piešķirtais finansējums palīdzēs realizēt jau esošus un dažus jaunus projektus sākumskolā šādās pozīcijās:

  • pilnas slodzes skolotāja palīgs
  • mācību ekskursijas (transports un ieejas biļetes)
  • konsultācijas bērniem ar mācīšanās grūtībām
  • pieaicinātu lektoru ciemošanās, uzskates materiālu izgatavošana bērnu vajadzībām, u.c.

JAUNUMS SĀKUMSKOLĀ

No janvāra katru nedēļu trešdienās  tiks organizētas konsultācijas, kurās bērniem, caur dažādām spēlēm, aktivitātēm un uzdevumiem tiks nostiprinātas kompetences matemātikā un latviešu valodā. Latviešu valodā, kopā ar Zani  tiks strādāts pie lasītprasmes, teksta izpratnes, loģikas u.c. uzdevumiem. Matemātikā, kopā ar Ivetu tiks nostiprināta saskaitīšana, atņemšana, reizināšana, dalīšana, pulkstenis, uzmanības un atmiņas uzdevumi un arī teksta uzdevumi.  Katru mēnesi tiks pievērsta uzmanība, kādai no kompetencei. Uz konsultācijām aicināti bērni, kuriem nepieciešams papildus laiks uzdevumu izpratnei, rūpīgai lasīšanai, uzmanības trenēšanai u.c. Sākumskolas audzinātāji sazināsies vai jau ir sazinājušies ar vecākiem, kuru bērniem, viņuprāt, noderētu šādas konsultācijas. Vienā nodarbība plānota līdz 7 bērniem, lai nodarbība būtu dinamiska un katra bērna kompetences tiktu pēc iespējas vairāk attīstītas.

Lai mums visiem izdodas!

Projekta koordinatore JAS – Liene Jankovska

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>